DIY õppe juhatuse komplekt sobiks osad 51/AVR mikrokontroller arengu pardal õppe juhatuse STC89C52

Saadavus: On laos

€3.63 €3.48

Toote kirjeldus

Selle pardal 51 liides mõeldud platvorm, topelt nulli ringis, monoliitsete toetust on:

1 STC seeria nagu STC89, STC11, STC12, STC90 DIP kapseldus (40 jalga).Tuleb alla laadida programm, via serial port (COM).

2 AT89S seeria nagu AT89S51 ja AT89S52, seadmed, nagu DIP kapseldus (40 jalga).On vaja, et kirjutada programme, ISP downloader põletada.

3, AVR mikrokontroller 40 pdip pakett on kaks liidest, üks saab kasutada otse, nagu ATMEGA8515, ATMEGA162 teine nagu ATMEGA16/32 on vaja läbi adapter plaat on kasutatud.Muud ei DIP pakett võib ka kasutada läbi adapter plaat.On vaja, et kirjutada programme, ISP downloader põletada.

PCB paljaste juhatuse katse pärast katset, et kindlustada normaalset füüsilist ühendust PCB.

51 / AVR mikrokontroller eksperiment juhatuse L2A tühi pardal + lahtiselt, ülikond, mille standard double paneel materjali PCB disain, keevitustööd pleki keevitamiseks mõeldud nagu DIY sõbrad lihtsalt.

Printimiseks põhimõtte skeem A4 paber ja algse nimekirja

Märkus 1: hind sisaldab pildil kõik seadmed (tühi plaat ja plaat kogu keevitus komponendid, sealhulgas kaasatavad seade: kaks kristallid (12 M ja 11.0592 M), IC chip MAX232 ja SCM STC89C52RC iga üks), ei sh temperatuuri ja infrapuna-IC.

Järgmine funktsioon on iga osa on lühike sissejuhatus:

A, 6 klahve klaviatuuril: kui mees-masin dialoog sisendseadmed all klaviatuuri disain, mugavam meile kasutage nuppe.Kaks nuppu, saab ka kasutada katkestada eksperiment.

Teiseks, neli digitaalset toru, digitaalse toru, kokku anoodi võtab transistori konstantne vool sõita.Uurida staatiline ja dünaamiline pühkima jälg digitaalse toru ekraan.

Kolm, kaheksa LED tuled: ei lõbus kõrvalekaldeid, lambi ja muu valgus-eksperiment, vesi ka on mingi töövahendite staatuse kuvamine.

Neli, elektriseadmed: relee väljund normaalselt suletud normaalselt avatud kontaktid ja isolatsiooni circuit board, on võimalik saavutada kõrgem pinge kontrolli seadmetega, näiteks 220 v electric light, kuid see on kõrge pinge, kasutajad saavad teha, on mitte soovitatav, sest ohutus on rohkem kui ohutuse pinge 50 v.

Viis, punane väljaspool saada IC liides: saab kasutada H1838 saada pea infrapuna saanud katsetada, nagu extensible infrapuna kaugjuhtimispuldi klaviatuuri.

Kuus, temperatuuri andur DS18B20 liides: õppimine "1-wire buss, 1 - Wire side, saab kasutada nagu termomeeter, temperatuuri alarm seade.

Seitse, buzzer: saab teha saatel muusika eksperiment, hääl alarm jne.

Kaheksa, serial port käitlemise MAX232: see nagu sünkroonne asünkroonne jadasideliidese tasandil konverteerimist, saab teha sünkroonne asünkroonne jadasideliidese eksperimendi kohta STC mikrokontrolleri läbi serial pordi põletamise protsessi.

Üheksa, ISP liides: kasutajaliides on KELL/download programmi kasutajaliides AVR ühe chip masin, on võimalik sobitada vastava USB - ISP downloader.

Kümme, LCD kasutajaliides 16 jalad: 16 jalad ühilduv LCD kasutajaliides, saab püsti iseloomu 1602, võre muster 12232, jne.

Eleven, LCD kasutajaliides 20 jalga: 20 jalga ühilduv LCD kasutajaliides, saab otse võre muster 12864 kajastatud, jne.

12, Lk laiendamine: juhatuse MCU P suu on laiendatud pin tuletamine, mugav laiendamine.Vasakul on P1, RST ja 3 Ph viib kokku 17 nõela.Õige P0, HERNES, ALE, PSEN, 2 Ph kokku 19 nõela tuletamine, kasutajaliidese disain põhineb 51 põhimõtet, kui seda kasutada STC või AVR mikrokontroller, HERNES, ALE, võrreldes teiste IO suu PSEN.

13, toide osa: võtavad kaks võimalust, üks on USB port toiteplokk, üks on väline toide terminalid, vali üks on ok.On ühe kaitsmed, kuid ei tööta.

Kolme rühma pärast lüliti võimu laiendamine liides, saab laiendada ka teistele seade, elekter.

  • Mudeli Number: DIY õppe juhatuse komplekt
  • Kasutamine: stc89c52
  • Praegune Tüüp: DC
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Brändi Nimi: LISCN
  • Faas: STC89C52 moodul

Kommentaarid

Nattata22 | 2020-11-26

Very Good product from From an intelligent and very Good seller. Not yet assembled. Try to write feedback after assembled.

5 / 5

Love Love 3 | 2020-10-13

Packing is antistatic. Everything came in good condition and included. The seller is good recommend.

5 / 5

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted

Parim