10/100/1000Mbps Gigabit Fiber Optiline Media Converter HTB-GS-03 ühemoodilisi Single Kiudaineid KS Port Väline Toide

Saadavus: On laos

€14.41 €12.11

Toote kirjeldus

Pange Tähele, :

1.Vaikimisi koos 3pieces 1310nm pool ja 3pieces 1550nm B-Pool . 2 .Vaikimisi ELI toiteplokk.UK,US,BR,AU standardeid saab esitada taotluse.

3.Lahtiselt, et pöörduge palun meiega , meil on tehase poolt on parima hinna teile.

Ülevaade

Kui Gigabit Ethernet Meedia Muundurid, millel on väline toide on kavandatud edastada ja vastu võtta 10/100/1000Mbps andmed üle optilise kiu.Elektriline liides Auto-Läbirääkimisi, et 100Mbps või 1000Mbps Ethernet määr ilma muudatusi.Optiline liides toimib 1000Mbps Ethernet määr.Nii on keskkonnasõbralik karastatud tegutseda äärmuslikel temperatuuridel.LED indikaatorid on ette nähtud kinnitades töötavad seadmed staatus.Peamised Tunnused: 1.Toetada vaheldumisi 1000Base-T ja 1000Base-SX/LX 2.1*1.25 gbit / s full-duplex fiber port ja 1*1000M Ethernet port, 3.Iga port on täielik LED-Märgutuli, paigaldus -, kasutuselevõtu ja hoolduse 4.Toetust 9K Jumbo Pakis, 5.Toetuse otsene edastamine režiim, mis toetavad vähem kuluv aeg 6.Madal energiatarve, vaid 1,5 W täielikult koormusest 7.Toetust isolatsiooni kaitse funktsioon, hea andmete turvalisus 8.Väike suurus, sobib paigaldamiseks erinevates kohtades 9.Auto-läbirääkimised madal energiatarve žetoone, et tagada väga kauaaegne ja stabiilne töö

  • kiudaineid sadam: 1 port 1.25 G, kiudaineid
  • Brändi Nimi: tapirapeco
  • Ethernet Port: 10/100/1000M Ethernet Port
  • Mudeli Number: HTB-GS-03
  • Lainepikkus: 1310/1550nm
  • Toote Tüüp: Teatis Converter
  • Toote nimetus: media converter

Kommentaarid

Sarahlewitinn | 2020-09-15

Not received by seller's stupidity, bought other 80 with it and xgegou, but this request he sent all in one package so was to Anatel and so far was never sent for me, passed the time and was refunded…

1 / 5

Marshalova Kseniya | 2020-12-18

Wonder why is saying that I 've received the product? And not arrived here still am Brasil is saying that gave me in 2 days ???

2 / 5

217 Jrtm | 2020-09-12

Recommend, they see dirty but is used, not very want complain forces in most they increase, until 6DB due the couplers come dirty, but nothing that a replacement not solve…

5 / 5

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted

Parim